Novinky

Oznámení o všech novinkách na fóru...
Uživatelský avatar
Ředitel školy
Administrátor
Příspěvky: 50

Novinky

Příspěvek#1 » 31 pro 2020, 00:16

Zdravím, původní autorka (One Geek Girl) mi povolila web spravovat a projekt "Odzbroj Potterheada" po dlouhé neaktivitě obnovit.
Dnes máme 1.1. 2021 a začíná nám nový školní rok, sice je momentálně těžké nějakého potterheada venku objevit, ale nevzdávejte to, můžete odzbrojit třeba sourozence nebo sousedy apod. A pamatujte! Když přivedete někoho nového do hry (zaregistruje se), dejte mi vědět a vaše kolej získá + 10 bodů. Ohledně záznamů o odzbrojení, vše pište tak, jak jste zvyklí, pravidla zůstávají stejná a pro ty, co neví, jak to tu probíhá, se mohou podívat na příklad takového oznámení do sekce "Čechy" či "Morava + Slezsko" (záleží na tom, kde jste onoho potterheada odzbrojili) => tabulka "Oznámení" => téma "DŮLEŽITÉ - Jak sem dáš vědet,...".
Kdyby byli nějaké dotazy, tak pište ;).
+ Jsem vytvořila novou FB stránku jménem "Odzbroj Potterheada", tak se můžete podívat.

S pozdravem, Ředitel školy

P.S.: Ty zprávy jsou od nejstarší po nejnovější, takže úplné noviky hledejte prosím až na poslední kartě a co nejvíce dole, ale můžete si to změnit, stačí sjet dolů, kde jsou vedle "ODPOVĚDĚT" taková tři okýnka, tak klikněte na šipečku a u načítání místo "Vzestupně" dejte "Sestupně" a pak "přejít" a je to!
Obrázek

Uživatelský avatar
Ředitel školy
Administrátor
Příspěvky: 50

Aktuální informace

Příspěvek#2 » 31 pro 2020, 00:35

Jak je možné získat body?

odzbrojení někoho + 5 bodů
tvoje odzbrojení - 1 bod (neplatí, pokud jsi hru neznal/a)
podvádění - 50 bodů
odzbrojení neznalého a jeho následné přivedení do hry + 10 bodů

Každý školní rok bude buď jaro/léto či podzim/zima, to znamená, že začíná (v případě jaro/léto) 1. března a končí 31. srpna či (v případě podzim/zima) začíná 1. září a končí 28. (popř. 29.) února.
Vyhodnocení proběhne vždy buď 31.8. nebo 28./29.2.
Nový školní rok začne vždy buď 1.3. nebo 1.9.

Jelikož se projekt teprve vzpamatovává, začne letos školní rok výjimečně dříve + pokud by byl velký zájem, může vyhodnocení probíhat každý měsíc.

Školní rok jaro/léto 2021 začíná: 1.1. 2021
Školní rok jaro/léto 2021 končí: 31.8. 2021
Obrázek

Uživatelský avatar
Ředitel školy
Administrátor
Příspěvky: 50

Novinky

Příspěvek#3 » 13 led 2021, 11:50

Právě jsem vytvořila nové fórum "Aktuality", kde najdete Novinky a ve Velké síni nové Ankety, tak se můžete jít podívat, ovšem pro hlasování musíte být přihlášení.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ředitel školy
Administrátor
Příspěvky: 50

Sbírejte body i jinak!

Příspěvek#4 » 28 úno 2021, 22:23

Sbírejte body i jinak!

Zdravím, vzhledem k aktuální situaci venku není jednoduché nějaké body nasbírat, to naprosto souhlasím, ale jsou tu i jiné cesty, třeba pokud se vám podaří dostat do hry někoho nového, přičemž on se zaregistruje, tak mi dejte vědět, vaše kolej tak získá + 10 bodů (tímto způsobem je získal N a H), tak směle do toho! Dále mám takový malý nápad, který by ovšem vyžadoval trošku vaší kreativity, ale nebylo by to nic hrozného, nebojte, šlo by tak ovšem získat alespoň nějaké body a nebylo by to zde tak pusté, co myslíte? Měli byste zájem? Pokud ano, či ne, tak prosím hlasujte ve Velké síni v tématu Ankety, spuštěna je do konce března, ale pro hlasování musíte být zaregistrovaní a přihlášení (registrace je krátká a nenáročná, tak šup, šup :)).

S přáním nasbírání co nejvíce bodů a pevných nervů,
Ředitel školy
Obrázek

Zpět na „Aktuality“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host