Nové téma

Stížnosti a upozornění na chyby aneb co jsem zvorala
Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Nové téma

Příspěvek#11 » 05 led 2017, 17:37

Ale tak zatím musíme čekat na souhlas ředitele

Uživatelský avatar
FluffyUnicorn
Příspěvky: 14

Re: Nové téma

Příspěvek#12 » 05 led 2017, 17:49

Promiň, ale nechápu ,,ze by to ani nemeli byt kamaradi".. Můžeš mi to jen ,,objasnit" , ať chápu? :D

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Nové téma

Příspěvek#13 » 05 led 2017, 18:17

jasně promin moje vyjadřovací schopnosti.... Chtěla jsem tím říct že by se nemuseli navzájem odzbrojovat kamarádi mezi sebou, aby to bylo opravdu založené na tom odzbrojit neznámého. A nebo klidně by se mezi sebou odzbrojovat mohli ale jen v případě že by se náhodou potkali na ulici. (Ale je to jen můj nápad). Už mě alespon nějak chápeš?

Uživatelský avatar
FluffyUnicorn
Příspěvky: 14

Re: Nové téma

Příspěvek#14 » 05 led 2017, 18:20

Joo, chápu, v pohodě.. Spíš bych to dávala i s těma kamarádama, je to pak zábavnější na sebe vymýšlet finty a tak.. Ale samozřejmě, je to na ,,ředitelovi".

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Nové téma

Příspěvek#15 » 05 led 2017, 18:29

Taky jsem si to na začátku říkala ale potom nás to omrzelo pořád sem něco psát a nějakým způsobem nám to přišlo i nefer vůči ostatním. Takže ten nazor co jsem sem napsala jsme si dali takhle s lidmi naší školy. Tak mě prostě jen napadlo že by to takhle mohlo být i u nás v ČR. Ale samozřejmě nevím o každém od nás kdo to hraje takže i ve škole nosím hůlku kdyby náhodou. :D

Uživatelský avatar
TheNightLuss
Příspěvky: 13

Re: Nové téma

Příspěvek#16 » 05 led 2017, 20:43

My máme se spolužačkou dohodu jednou za týden :)
PROUD HUFFLEPUFF

Uživatelský avatar
Griffindorka
Příspěvky: 4

Re: Nové téma

Příspěvek#17 » 19 led 2017, 14:59

Naprosto s vámi souhlasím. I když si myslím že zařvat na někoho cizího odzbrojovací kouzlo chce taky trochu dávku odvahy. Jednou jsem to udělala proti slečně s havraspárskou šálou a ta vůbec nevěděla o co jde. :D

Uživatelský avatar
Ředitel školy
Administrátor
Příspěvky: 50

Re: Nové téma

Příspěvek#18 » 02 úno 2017, 15:54

V téhle problematice dvou známých, přátel či rovnou sourozenců, sázíme na to, že je to brzo přestane bavit. Ono metat po sobě každý den kletby po čase omrzí a není pak potřeba vytahovat zákazy (ještě by měly opačný účinek aneb zakázané ovoce nejlíp chutná).
Obrázek

Zpět na „Obrtlá ulice“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host