Jak na nás hledí okolí

Místnost pro setkávání studentů ze všech kolejí a jejich debat
Uživatelský avatar
Nika Alkenská
Příspěvky: 18

Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#1 » 01 pro 2016, 18:31

Tak hned mám první příhodu. Pěkně jsem si dneska vyzkoušela nosit zastrčenou hůlku v kozačce po celý den. Šéf si toho všiml a zeptal se mě. Řekla jsem mu, že se učastním tohohle projektu. On mi pak řekl, že jsem fakt magor....
Ano, magor a Potterhead, k vaším službám.
Obrázek

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#2 » 01 pro 2016, 20:49

taky se ti ta hulka zarezavala do nohy? :D

Uživatelský avatar
Nika Alkenská
Příspěvky: 18

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#3 » 01 pro 2016, 20:52

Ani ne, v tomhle to bylo pohodlný... I když na druhou stranu mám silný podezření, že tyhle boty mi jsou trochu větší.
Obrázek

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#4 » 01 pro 2016, 20:53

aha tak to bude asi ono :D

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#5 » 01 pro 2016, 20:57

dneska jsem do skoly prisla s tou hulkou jak nejvic typecek a nejprve na me vsichni koukali co to jsem za magora ale po 2 hodinach mi uz vsichni kradli hulku a davali si mezi sebou duel.... jo byla sranda je ucit kouzla a vysvetlovat ze tohle řikat nemuzou a jinak skonci v Azkabanu :D takze nase trida to brala s klidem :D i kdyz je o moc nebere tak tohke bylo fakt super :D

Uživatelský avatar
Nika Alkenská
Příspěvky: 18

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#6 » 01 pro 2016, 21:01

Hlavně, že ti tu hůlku nikdo nezlomil... Víš kolik by tě u Olivandera stála nová?
Obrázek

Uživatelský avatar
veronika
Příspěvky: 39

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#7 » 01 pro 2016, 21:21

mám dvě :D jednu záložní

Uživatelský avatar
Oscar Filip
Příspěvky: 25

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#8 » 07 pro 2016, 14:32

No, u mě si na to zvykli. Do školy jí nosím již druhým rokem...v prvním ročníku mi však má první hůlka byla odcizena nebelvírkou teď ji schovává u sebe havraspárka a vyhrožují, že ji zlomí (stále nepochopily, že je mi k ničemu, když mám jinou, achich ovej). -_+ Skvělý! Ale mou druhou si hlídám pečlivěji! Muhahaha! :twisted:
Zmijozel vyhraje Školní pohár! :twisted:

Uživatelský avatar
Nika Alkenská
Příspěvky: 18

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#9 » 08 pro 2016, 12:07

veronika píše:dneska jsem do skoly prisla s tou hulkou jak nejvic typecek a nejprve na me vsichni koukali co to jsem za magora ale po 2 hodinach mi uz vsichni kradli hulku a davali si mezi sebou duel.... jo byla sranda je ucit kouzla a vysvetlovat ze tohle řikat nemuzou a jinak skonci v Azkabanu :D takze nase trida to brala s klidem :D i kdyz je o moc nebere tak tohke bylo fakt super :D


Spolužáci se asi nemění, podobná situace nastala, když jsem před pár dny před mými spolužáky vytáhla hůlku. Začala pak kolovat kolem stolu, jedna zkoušela Wingardium leviosa na svůj mobil. Akorát jak už jsme trochu starší, tak to nebylo ve škole, ale v hospodě a všichni měli trochu vypito... Tak jsem jim radši ani nic nevysvětlovala, nechala hůlku kolovat a šla si na bar pro jednoho jäggera s colou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Klára
Příspěvky: 19

Re: Jak na nás hledí okolí

Příspěvek#10 » 27 pro 2016, 14:53

Včera mi přišla šála a nebyla bych to já kdybych nešla hnedka ven. No dopadlo to tak, že jsem s přáteli hrála na "babu" a bojovali jsme na náměstí. Takže trapas jak něco. Výrazy těch lidí byli naprosto úžasný.. :D :D :D

Zpět na „Velká síň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti